KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16716132

nr 1671 6132

Akvarell

Oidentifierad konstnär. "Årstabron". Signerad Englund, daterad 1959. Akvarell, bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:25:31

19/12 22:32:08 1      Vinnande bud